the_best_nn (forum нижегородцев=))

Объявление

!!!!!!!!!!![Для размещения своих сообщений необходимо зарегистрироваться. Для просмотра сообщений выберите раздел]!!!!!!!!!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » the_best_nn (forum нижегородцев=)) » коллекция ссылок » Особливості біологічного очищення стічних вод


Особливості біологічного очищення стічних вод

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Привіт, хто знає про біологічне очищення стічних вод? Я відкриваю автомийку і мені важливо дотримуватися екологічних стандартів. Які системи підходять для комерційних потреб і які умови обслуговування?

0

2

Привіт усім! Я встановив систему біологічного очищення води в моєму заміському будинку, оскільки хотів мати екологічно чисту систему без шкідливого впливу на навколишнє середовище. Звернувся до Зіко і вони запропонували компактну систему, яку легко інтегрувати з існуючими комунікаціями. Після установки я помітив суттєве покращення якості води. На сайті https://ziko.com.ua/all-article-biolohi … hnykh-vod/ я знайшов чимало інформації про переваги біологічного очищення, що допомогло мені зробити обґрунтований вибір.

0


Вы здесь » the_best_nn (forum нижегородцев=)) » коллекция ссылок » Особливості біологічного очищення стічних вод